Podsumowanie turnieju o Puchar Prezesa MKS KUSY

W Turnieju o Puchar Prezesa MKS KUSY startowało 165 zawodniczek.
Kluby biorące udział:
– MKS Kusy Szczecin
– SGA Szczecin
– UKS Błękitna Szczecin
– Akademia Gimnastyki Crystal
– MKS Dąbrówka Poznań
– AZS Wrocław
– GIMART Siechnice
– GRACJA Wrocław
– GRACJA Ząbkowice Śląskie
– SP 220 Warszawa
 Zawodniczki startowały w 16 kategoriach. W każdej kategorii za pierwsze miejsce zawodniczka otrzymała Puchar i medal, za miejsca drugie i trzecie statuetkę i medal. Każda zawodniczka startująca otrzymała medal pamiątkowy, dyplom i nagrody rzeczowe: koszulkę specjalistyczną do gimnastyki artystycznej z logo turnieju oraz inne nagrody w zależności od kategorii.

W naszym Turnieju każda zawodniczka miała możliwość startu ponieważ były to kategorie dla zawodniczek trenujących wyczynowo, jak również trenujących w grupach rekreacyjnych.